Шановні краяни!

Переконливо просимо сьогодні, 24 лютого, після 23.00 години не користуватися освітленням ваших помешкань. Без нагальної потреби на вулицю не виходити! Слідкуйте за подальшими повідомленнями органів влади

22:30 24.02.2022

Шановні краяни!

22:30 24.02.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

♦ Винуватця смертельної ДТП у с. Балин Кам’янець-Подільського району позбавлено волі та права керувати транспортними засобами ♦ Прокуратура через суд вимагає повернути у комунальну власність землю вартістю близько мільйона гривень

13:11 18.02.2022

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Який алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС? ♦ Як здійснити перереєстрацію ПРРО, у тому числі в разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується такий ПРРО? ♦ Чи може бути зменшена ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

14:36 17.02.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вживає заходи до повернення незаконно приватизованої землі - «подвійна приватизація»

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектар.

14:13 17.02.2022