Комунальна установа „Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”

Шановні відвідувачі!

Вітаємо вас на сторінці комунальної установи „Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”

Комунальну установу створено рішенням одинадцятої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VIІ скликання від 29 серпня 2016 року №17.

Територіальний центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, актами інших центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також Положенням, розробленим відповідно до Типового положення.

Мета створення:

Територіальний центр утворився для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах тимчасового або денного перебування.

Основні завдання:

Основною діяльністю територіального центру є виявлення громадян похилого віку, інвалідів, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги; визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні і наданні соціальних послуг, забезпечення якісного соціального обслуговування (надання соціальних послуг), формування електронної бази даних громадян; установлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр, з метою сприяння в здійсненні соціального обслуговування (наданні соціальних послуг).

Територіальний центр провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

У територіальному центрі утворені такі структурні підрозділи:

1. Відділення соціальної допомоги вдома;

2. Відділення соціально-побутової допомоги;

3. Відділ соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю (створений рішенням двадцять першої сесії Гуменецької сільської ради VIІ скликання від 26 червня 2017 року).

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право:

- громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї;

Послуги

Територіальний центр надає послуги громадянам як на платній так і на безоплатній основі.

Усі послуги на безоплатній основі надаються одиноким громадянам, пенсіонерам та інвалідам, які не мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу.

Усі послуги на платній основі надаються одиноким громадянам, пенсіонерам та інвалідам, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу.

Контактна інформація спеціально уповноважених у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в Гуменецькій сільській раді

Контактна інформація спеціально уповноважених у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі в Гуменецькій сільській раді

13:19:25 22.04.2020

Телефон довіри

При комунальній установі «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» працює телефон довіри.

10:26:58 18.07.2018