Новини освіти та культури

Тут висвітлюються новини навчальних закладів, позашкільної освіти, клубних закладів та бібліотек

Прибирання території

Працівники культури Нігинського сільського будинку культури 13 листопада 2018 року проводили прибирання навколишньої території, таким чином підготовили парк до зимування.

13:35 15.11.2018

Осінні розваги в Лисогірському ДНЗ «Перлинка»

Наприкінці жовтня у дитсадках нашої громади традиційно відбуваються навчально-розважальні заходи – Свято осені. Такий захід провели вихованці Лисогірського ДНЗ «Перлинка». Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблена зала створили незабутню атмосферу.

09:14 07.11.2018

Храмове свято села Пудлівці (+відео)

27 жовтня в селі Пудлівці відбулося храмове свято «Святої Параскеви». Хочемо висловити щиру подяку нашим підприємцям, які допомогли в організації та проведенні свята, а саме:

10:41 31.10.2018

З днем автомобіліста

28 жовтня працівники культури Нігинського сільського будинку культури привітали перевізників сіл Нігин та Думанів з Днем автомобіліста. Нехай Господь береже завжди вас у дорозі!

21:17 29.10.2018