Новини освіти та культури

Тут висвітлюються новини навчальних закладів, позашкільної освіти, клубних закладів та бібліотек

Презентація плану розвитку Абрикосівського ДНЗ

19 березня Абрикосівський ДНЗ "Перлинка" зустрічав поважних гостей: начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілію Олексіївну Срібняк, методиста дошкільної освіти Ларису Іванівну Пиж, спеціаліста відділу освіти Вікторію Вікторівну Колісник, завідувачів дитячих садків громади.

13:14 19.03.2019

Масляна

6 березня у Слобідко-Гуменецькому клубі працівниками культури Кодовбецькою Я.Ю., Сорокатою І.М., Авінько А.В. для учнів 3-Б класу ЗОШ №6 проведено народнознавчу годину "Масляна іде – млинці та мед несе".

11:54 08.03.2019

Зі святом, любі жінки!

Святкові події у Гуменцях, Нігині, Улянівці, Пудлівцях (+садочок), Голоскові, Великозаліссі, Вербці, Голоскові, Нігині, Малозаліссі, Абрикосівці (ДНЗ та клуб), Слобідці-Гуменецькій, Колубаївцях (відео) З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

13:03 07.03.2019

Вечір відпочинку у Слобідці-Гуменецькій

2 березня під час вечора відпочинку завідувач Слобідко-Гуменецького клуба Кодовбецька Я.Ю. разом з активною молоддю обговорювали як краще відсвяткувати "Міжнародний День Діджея", який відзначають 9 березня.

14:51 04.03.2019

Турнір з шахів у Нігині

28 лютого 2019 року в приміщенні Нігинського сільського будинку культури за підтримки комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю), відділу освіти, культури, спорту і туризму при значній організації Нігинського сільського будинку культури, було проведено шаховий турнір серед жителів села Нігин.

12:05 01.03.2019

ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

Шановна Інно Григорівно! 26 лютого 2019 року залишиться в історії Комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека» та громади, як день коли ми піднялись на щабель вище і ступили у світ сучасності.

14:45 27.02.2019

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. В Великозаліссі, Голоскові, Нігині відбулися тематичні заходи:

09:55 22.02.2019

День Героїв Небесної Сотні

у Нігині, Гуменцях, Пудлівцях, Сахкамені, Голоскові, Великозаліссі, Вербці, Слобідці-Гуменецькій:

20:43 20.02.2019