Новини освіти та культури

Тут висвітлюються новини навчальних закладів, позашкільної освіти, клубних закладів та бібліотек

Увага! Фотоконкурс "Моя громада – частинка мальовничої України"

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради запрошує всіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі "Моя громада – частинка мальовничої України", який триватиме з 25 червня по 20 липня 2020 року.

15:24:29 24.06.2020

Майстер-клас по виготовленню вітальних листівок

Разом з першими весняними промінчиками до нас приходить сонячне, радісне 8 Березня - свято наших мам, бабусь, сестричок. Напередодні свята працівники культури села Слобідка-Гуменецька провели майстер-клас по виготовленню вітальних листівок.

14:11:47 10.03.2020

Масниця іде – весну веде!

Працівниками Слобідко-Гуменецького клубу та бібліотеки проведено народознавче дійство «Масниця іде – весну веде!»

13:39:14 03.03.2020

Вітальні листівки до 8 березня

Наближається прекрасне весняне свято 8 березня. І в цей день хочеться своїм рідним подарувати щось незвичайне, але найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками. Він таїть у собі тепло та особливу чарівність.

09:15:44 03.03.2020

Туристична Гуменеччина – шлях до вражень

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради продовжує цикл заходів, присвячених популяризації історичних та туристичних місць Гуменецької об’єднаної територіальної громади «Туристична Гуменеччина – шлях до вражень». Цього разу приймати гостей випала нагода с. Голосків, що відоме своїм панським маєтком Римських-Корсакових.

15:55:37 02.03.2020

Концерт до жіночого дня у Абрикосівці

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, одягаючись у зелень квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок усього світу вітають з чудовим святом весни.

13:50:59 02.03.2020

Оголошення про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду комунального майна Гуменецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії VII скликання № 17 від 11.10.2016, оголошує про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення, що знаходиться в оперативному управлінні відділу, а саме:

10:49:55 02.03.2020