Новини освіти та культури

Тут висвітлюються новини навчальних закладів, позашкільної освіти, клубних закладів та бібліотек

День вишиванки - 2019

Вишиванка – символ Батьківщини, Дзеркало народної душі. Вишиванка – дитинча кирпате,  Що квітки звиває в перепліт. Вишиванка – писанка чудова,  Звізда ясна, співи та вертеп...

13:34 17.05.2019

Огляд-конкурс художньої самодіяльності - 2019

Любити серцем, розуміти красу – під таким гаслом 10 травня 2019 року у Центрі дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

13:50 14.05.2019

Фестиваль "Нетлінна спадщина глибин Дністра"

Народний аматорський колектив "Заграва" Нігинського СБК Гуменецької ОТГ 4 травня 2019 року брали участь у фольклорному фестивалі "Нетлінна спадщина глибин Дністра", який проходив у м.Кам’янці-Подільському.

08:48 10.05.2019

Ніхто не забутий – пам’ять у серці жива

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (с.Гуменці, с.Слобідка-Гуменецька, Нігин, Голосків, Думанів, Пудлівці, Абрикосівка)

14:42 08.05.2019

Писанки своїми руками

Українська писанка  Як дитяча писанка  Як бабусина казка  Як матусина ласка.

16:42 27.04.2019

Дякуємо за розуміння і чуйність

Староста села Слобідка-Гуменецька Блажко Ю.Й. та працівники культури Кодовбецька Я.Ю. та Сороката І.М. висловлюють щирі слова вдячності своєму односельчанину Корбі Василю Олексійовичу за незабутні враження від благодійного концерту "Говори про любов".

16:38 27.04.2019