Новини освіти та культури

Тут висвітлюються новини навчальних закладів, позашкільної освіти, клубних закладів та бібліотек

Івана Купала 2019 (+відео)

Біля річки палали багаття, А навколо святкових вогнів Хороводи водили дівчат І співали Купальські пісні.

21:53 08.07.2019

Запрошення на Івана Купала

Запрошуємо усіх бажаючих на народні гуляння на Івана Купала, які відбудуться 06.07.2019 у с.Голосків на березі річки Смотрич о 16:00

13:56 01.07.2019

Святкування Дня Конституції та Дня молоді (+відео)

23 роки тому Кон­ституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг держав­ності, демократії і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права та захист свобод людини – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьо­годення українського соціуму. Ос­новний Закон, що гарантує права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно утвердив незалежність нової європейської держави.

15:31 28.06.2019

У Вербці відбувся конкурс до Дня рибальства (+відео)

Чудового літнього червневого ранку біля ставка у с.Вербка до Всесвітнього дня рибальства зібралися любителі порибалити, серед яких були і чоловіки, і жінки, і діти. Захоплююче видовище спостерігали багато вболівальників, адже День рибака святкували на конкурсній основі. Кожен учасник, а їх було 45 чоловік, з нетерпінням і радістю клав у відро спійману рибку з надією на перемогу.

14:22 25.06.2019

Туристичний вікенд у Нігині (+відео)

Останніми роками спостерігається зростання інтересу громади до туристичного краєзнавства. Адже краєзнавство і туризм завжди стояли поруч і поєднувались однією спільною метою – пізнавати навколишній світ, рідний край, свою маленьку батьківщину. Тому 21 червня відбулося відкриття циклу заходів, присвячених популяризації історичних та туристичних місць Гуменецької об'єднаної громади “Туристична Гуменеччина – шлях до вражень”.

14:16 24.06.2019

День села Малозалісся

Село моє ти найкраще. Закутане осінніми туманами, засипане білими снігами взимку, занурене в зелені сади навесні чи в золотому серпанку літа – коли колоситься пшеничний лан, завжди ти гарне. Припаду до грудей твоїх коли не стане сили або нездужаю, скроплю уста свої водою твоєю джерельною коли спрага долатиме. Уклін доземний тобі моє рідне!

09:36 19.06.2019

Мій татусь найкращий у світі

Наш славний і рідний, найкращий у світі З тобою нам завжди затишно і світло  Ти гарний господар і батько чудовий  Даруємо турботу та море любові. (Слобідка-Гуменецька, Абрикосівка, Великозалісся, Вербка, Голосків, Пудлівці)

11:14 16.06.2019