Новини освіти та культури

Тут висвітлюються новини навчальних закладів, позашкільної освіти, клубних закладів та бібліотек

свято Маланки

14 січня в селі Голосків учасники художньої самодіяльності водили Маланку та щедрували.

19:06 17.01.2019

Новорічне свято (+відео)

Великозалісся (НВК), Слобідка-Гуменецька, Малозалісся, Гуменці, Абрикосівка, Голосків (Кептинці), Великозалісся, Нігин, Залісся Друге:

10:42 29.12.2018

Новорічна листівка 5х7 м

Учні Вербецької ЗОШ вітають жителів Гуменецької ОТГ та всієї України з Новорічними та Різдвяними святами власноруч виготовленою листівкою розміром 5х7 метрів.

19:35 24.12.2018

Миколай завітав до дітей пільгових категорій (+відео)

Центр дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради провів святковий захід для дітей пільгових категорій “Святий Миколай, до нас в гості завітай”, який вже стало гарною традицією в Гуменецькій територіальній громаді відмічати щороку 19 грудня.

15:12 20.12.2018

18 грудня 2018 року відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Ерудит» Гуменецької сільської ради. Метою якого є формування учнівської молоді базових дослідницьких компетентностей у процесі науково-дослідницької діяльності.

14:55 20.12.2018

Звучала пісня у Абрикосівці

Завжди у наших селах так було –  Після закінчення, та і під час роботи  Піснями наповнялося село,  Бо пісня проганяє всі турботи.

12:30 17.12.2018