Події та повідомлення

Інформаційні пам’ятки НССУ

Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, які розміщено за наступними посиланнями:

10:30:39 22.02.2024

Відповідальність за невиконання або неналежне виконання батьківських обов’язків

20 лютого 2024 року Службою у справах дітей Гуменецької сільської ради спільно з поліцейськими офіцерами громади та старшим інспектором з Ювенальної превенції було проведено заходи у Думанівській гімназії та Заліськодругій гімназії, щодо відповідальності за невиконання або неналежне виконання батьківських обов’язків.

17:09:44 20.02.2024

Захист прав дитини в умовах воєнного стану

За час війни у нашій державі кожна без винятку українська дитина зазнала порушень своїх законодавчо закріплених прав. Навіть якщо у дитини відсутні тілесні ушкодження, дитина не зазнала експлуатації, що завдають шкоди будь-якому аспекту добробуту дитини, сексуального насилля, катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження чи покарання, має місце порушення її основних прав.

09:33:04 13.02.2024

Насильство в сім’ї

Служба у справах дітей Гуменецької сільської ради щодо виконання в межах компетенції протоколу засідання міжвідомчої групи з питань протидії домашнього насильства від 19 січня 2024 року надає інформацію що таке домашнє насильство та які є основні ознаки.

15:18:19 07.02.2024

Служба у справах дітей Гуменецької сільської ради вітає усіх дітей з Міжнародним днем захисту дітей

1 червня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Свято засноване в Парижі в 1949 році з ініціативи Міжнародної демократичної федерації жінок, щоб звернути увагу на проблеми, які мають діти. Традиційно цього дня влаштовують ярмарки, розпродажі та розважальні заходи для дітей. Школярі в цей день радіють початку літніх канікул.

09:46:56 01.06.2023

Профілактична бесіда в Нігинській гімназії

11 травня 2023 року начальником служби у справах дітей Гуменецької сільської ради Віталієм Соколовським, спеціалістом служби у справах дітей Євгенією Кабинець, старшим інспектором СЮП К-П РУП Едуардом Вербицьким, фахівцем з соціальної робити Аліною Мак було проведено профілактичну бесіду в Нігинській гімназії на тему:

09:18:47 17.05.2023

Профілактична бесіда в Заліськодругій гімназії

11 травня 2023 року начальником служби у справах дітей Гуменецької сільської ради Віталієм Соколовським, спеціалістом служби у справах дітей Євгенією Кабинець, старшим інспектором СЮП К-П РУП Едуардом Вербицьким, фахівцем з соціальної робити Аліною Мак було проведено профілактичну бесіду в Заліськодругій гімназії на тему: «Правила поведінки в закладі освіти на уроках та перервах».

09:16:14 17.05.2023

Профілактична бесіда в Вербецькій гімназії

10 травня 2023 року у Вербецькій гімназії начальником служби у справах дітей Гуменецької сільської ради Віталієм Соколовським, спеціалістом служби у справах дітей Євгенією Кабинець, фахівцем із соціальної робити Ольгою Майструк проведено профілактичну бесіду на тему:

09:14:31 17.05.2023

Мобільний додаток “Reunite Ukraine”

Повідомляємо про впровадження у практичну діяльність мобільного додатку “Reunite Ukraine”, розробленого для пошуку осіб, зокрема дітей, які безвісти зникли, або були незаконно депортовані до російської федерації чи тимчасово окупованих територій.

13:40:20 13.04.2023