Гуменецька сільська територіальна громада

Події та повідомлення

Всесвітній день дитини

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 1954 році. Це світле свято створене насамперед для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищена і вразлива категорія населення.

08:08:44 20.11.2022

Щодо створення Консультаційного центру з соціальних питань

Для надання допомоги сім’ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр, куди кожен може звернутись особисто (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) або за телефоном 0800-50-17-20 (безкоштовно в межах України), 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону). Так, звернувшись до Консультаційного центру можна отримати роз’яснення щодо можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на територію України, легалізації свідоцтва про народження дитини, заповнити заявку на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни, щодо отримання гуманітарної допомоги тощо.

11:23:03 16.11.2022

Служба у справах дітей Гуменецької сільської ради Вітає Вас з Міжнародним днем захисту дітей

Бажаємо Вам барвистого і доброго світу навколо. Нехай завжди буде радість в житті і багато всього цікавого. Бажаємо, щоб і дорослі, і діти завжди залишалися на одній хвилі веселощів, допитливості і мрійливості. І нехай наші діти посміхаються, нехай кожен день їх балує і дивує!

10:38:52 01.06.2022

Онлайн-урок із мінної безпеки для учнів

Через цікаву розмову, інтерактивні завдання та мультфільми на уроці діти дізнаються про те, як розрізнити вибухонебезпечні предмети, де може чатувати небезпека, як зробити свої прогулянки безпечними, яких правил варто дотримуватися та які знаки попереджають нас про небезпеку.

12:44:50 31.05.2022

Права та обов'язки дітей і батьків: відповідальність за порушення прав дитини

Турбота про дітей, а пізніше обов'язок дітей допомагати своїм батькам стали моральними нормами і закріплені настановами багатьох релігійних учень. Нині ці норми записано в законодавстві нашої держави.

13:02:16 24.05.2022

До уваги жителів Гуменецької територіальної громади та осіб з числа тимчасово переміщених

Турбуючись про дітей, які страждають від наслідків війни в Україні, Міністерство освіти і науки у співпраці з дитячим психологом підготувало серію інформаційних матеріалів «Психологічна турбота від Світлани Ройз».

13:35:17 04.04.2022