Оголошення та події

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення весняної дезінфекції водогону, яка відбудеться 14 березня 2019 року.

08:36 13.03.2019

До відома споживачів послуг з централізованого водопостачання і водовідведення КП "Житловодгоспресурс" Гуменецької сільської ради

Відтепер споживачі можуть дивитись стан розрахунків, подавати покази лічильників, знайомитись з новинами підприємства у персональному кабінеті абонента КП "Житловодгоспресурс" за наступною адресою: https://www.abon.com.ua/company?company_id=93

10:21 06.12.2018

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення осінньої дезінфекції водогону, яка відбудеться 24 вересня 2018 року.

20:50 21.09.2018