Оголошення та події

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової осінньої дезінфекції водогону, яка відбудеться в п’ятницю 15 березня 2024 року.

13:52:13 13.03.2024

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової осінньої дезінфекції водогону, яка відбудеться в четвер 30 листопада 2023 року.

15:24:23 27.11.2023

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової осінньої дезінфекції водогону, яка відбудеться в п’ятницю 17 березня 2023 року.

14:56:03 15.03.2023

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової осінньої дезінфекції водогону, яка відбудеться в п’ятницю 28 жовтня 2022 року.

17:03:11 27.10.2022

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової весняної дезінфекції водогону, яка відбудеться в п’ятницю 29 квітня 2022 року.

10:51:01 25.04.2022

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової дезінфекції водогону, яка відбудеться в п’ятницю 10 грудня 2021 року.

10:31:14 09.12.2021

Оголошення

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради, доводить до відома споживачів централізованої системи водопостачання с. Гуменці вул. Оксамитова, вул. Колгоспна, вул. Механізаторів, вул. Ворошилова, вул. Фестивальна, пров. Сторожука, частково вул. Кармалюка, вул. Першотравнева, що з 08 липня 2021 року по 15 липня 2021 року заплановано проведення ремонтних робіт водонапірної вежі на вул. Оксамитовій.

09:36:49 01.07.2021

З 01.05.2021 діють нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Гуменецької сільської ради від 29 квітня 2021 року №47 встановлено тарифи на послуги для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в розмірі:

09:59:35 30.04.2021

Щодо дезінфекції водогону

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової весняної дезінфекції водогону, яка відбудеться в п’ятницю 12 березня 2021 року.

13:13:01 09.03.2021