Публічна інформація

Постанова Гуменецької сільської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району Хмельницької області від 27.09.2020 №7-1 "Про реєстрацію кандидатів у депутати до Гуменецької сільської ради, висунутих політичними партіями"

Постанова Гуменецької сільської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району Хмельницької області від 06.10.2020 №9-2 "Про створення контрольної комісії, що здійснює контроль за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємстві-виготовлювачі"

Постанова Гуменецької сільської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району Хмельницької області від 08.10.2020 №10-1 "Про утворення дільничних виборчих комісій"

Постанова Гуменецької сільської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району Хмельницької області від 14.11.2020 №21-1 "Про реєстрацію Гуменецького сільського голови"

Постанова Гуменецької сільської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району Хмельницької області від 14.11.2020 №21-2 "Про реєстрацію депутатів Гуменецької сільської ради"

Постанова Гуменецької сільської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району Хмельницької області від 17.02.2021 №24-1 "Про реєстрацію депутата Гуменецької сільської ради"

Протокол про підсумки голосування з виборів депутатів Кам’янець-Подільської районної ради у межах частини територіального виборчого округу №5

ПРОТОКОЛ ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Список депутатів Гуменецької сільської ради, обраних на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Постанова Гуменецької сільської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району Хмельницької області від 16.10.2020 №23-1 "Про реєстрацію депутата Гуменецької сільської ради"