A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Новини з життя громади

Консультує Міністр юстиції України

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що ви добилися підвищення аліментів для дитини? Бо я отримувала по 930 гривень, хоча добре знаю, що батько мого сина міг би сплачувати більше. Ці гроші дуже потрібні нашим дітям, бо тих копійок, які ми отримуємо зараз, ні на що не вистачає.

15:51 05.09.2018

Чергове засідання сесії Гуменецької сільської ради

30 серпня 2018 року відбулося засідання тридцять сьомої сесії Гуменецької сільської ради VII скликання, у якому прийняли участь 24 депутати, старости Гуменецької сільської ради, начальники структурних підрозділів сільської ради.

15:30 30.08.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 25.08.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території частини с. Супрунківці для проекту реконструкції нежитлових приміщень під індивідуальний житловий будинок і господарські споруди та проекту зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1937 га з «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Ковальчука, 4 в с. Супрунківці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

13:29 25.08.2018

Пряма трансляція конкурсу на заміщення вакантної посади

Пряма трансляція конкурсу на заміщення вакантної посади директора Колубаївського навчально-виховного комплексу у складі загальноосвітньої школи I-II ступенів та дошкільного навчального закладу Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

09:25 17.08.2018

Позачергове засідання сесії

09 липня 2018 року відбулося засідання тридцять шостої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання, у якому прийняли участь 22 депутати, старости Гуменецької сільської ради, начальники управлінь та структурних підрозділів сільської ради.

19:58 09.07.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 06.07.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території на реконструкцію та обслуговування будівель зернокомплексу по вул. Польовій, 1 «Г» за межами села Нігин на території Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, розробленого на замовлення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.

13:44 06.07.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора