Гуменецька сільська територіальна громада

Спортивні події

Шкільна бадмінтонна ліга 2021

Протягом жовтня-листопада 2021 року проходив районний відбірковий етап «Шкільної бадмінтонної ліги 2021». У змаганнях взяли участь спортсмени Гуменецької СТГ, вихованці ДЮСШ «Лідер» здобувачі загальної середньої освіти Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель фізичної культури, тренер-викладач Куценко О.В.

09:44:53 26.11.2021

Відкрита Першість ДЮСШ "Лідер" з волейболу серед дівчат 2009-2010 років народження

23 жовтня з дотриманням карантинних норм та вимог в рамках підготовки до чемпіонату області відбулась відкрита Першість ДЮСШ "Лідер" з волейболу серед дівчат 2009-2010 років народження. У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ "Лідер" Гуменецької СТГ тренер Куценко О.В., ДЮСШ Слобідсько-Кульчієвецької СТГ тренер Арсенюк О.М., та дві команди НВК №3 Кам'янець-Подільської ТГ тренер Погорецька О.Ф.

10:04:08 27.10.2021

Спортивні змагання присвячені Дню сіл Голосків та Улянівка

З метою залучення дітей та дорослих до занять фізичною культурою та спортом, а також з метою розвитку та популяризації фізичної культури та спорту у Гуменецькій СТГ, дитячо-юнацькою спортивною школою «ЛІДЕР» під час святкування свята сіл Голосків та Улянівка 14 серпня 2021 року  були  організовані змагання  з різних видів спорту, а саме: бадмінтону, дартсу, пінг-понгу та тенісу настільного.

13:03:01 19.08.2021

Спортивні змагання присвячені Дню села Лисогірка

9 серпня 2021 року під час святкування Дня села Лисогірка дитячо-юнацькою спортивною школою "Лідер" відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради з метою популяризації фізичної культури та спорту серед учнівської молоді були проведені спортивні змагання та конкурси.

21:13:54 12.08.2021

Спортивне життя за минулий тиждень

16:12:46 02.07.2021