Новорічне свято 29.12.2016

Центр дитячої та юнацької творчості 29.12.2016 провів новорічно-розважальну програму для школярів Гуменецької громади: відмінників, кращих спортсменів, переможців олімпіад та різноманітних конкурсів, учасників художньої самодіяльності. Програма заходу охопила різноманітні жанри: сучасну хореографію (керівник Балицька О.), естрадний вокал  (керівник Чистяк О.), різдвяні колядки (керівник Соколовський В.), флешмоб (керівник Ківерчук Л.). В залі панувала святкова атмосфера. Діти з радістю приймали участь в новорічних конкурсах, водили хороводи та танцювали під дискотечну музику (керівник Чупрун І.).

Програма заходу завершилась врученням новорічних подарунків від Діда Мороза та Снігурочки.