Про хворобу Лайма та Кір

Що робити, якщо Вас або Ваших близьких укусив кліщ та що необхідно зробити, щоб не захворіти на кір

11:10 15.05.2019

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів громади, що згідно повідомлення міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області від 10.04 2019 року за № 22/07-09/1656, на свинофермі ТОВ «Оболонь-Агро» «Агрохолдінг 2012» с.Почапинці Чемеровецького району Хмельницької області зареєстровано спалах АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ – небезпечного вірусного захворювання, яке вражає свиней.

15:57 18.04.2019

Обережно – нітрати!

Вода є фактором передачі багатьох інфекцій бактеріального та вірусного походження. Однак, небезпеку для здоров’я становлять ще й різноманітні хімічні сполуки, що можуть бути у питній воді. Якщо їх вміст не перевищує гранично допустимих норм, небезпеки для здоров’я та життя людей немає.

14:09 05.04.2019

Інформаційний бюлетень «Стан безпеки життєдіяльності Хмельницької області у 2018 році»

Метою створення Інформаційного бюлетня є ознайомлення працівників підприємств, установ, організацій, голів об’єднаних територіальних громад, навчальних закладів зі станом безпеки життєдіяльності населення області та профілактичними заходами щодо недопущення загибелі людей, збереження їх здоров’я та життя.

14:12 01.04.2019

Бережіть первоцвіти!

Гуменецька сільська рада нагадує жителям громади про те, що червонокнижні першоцвіти перебувають під захистом закону.

15:13 19.03.2019

Профілактика грипу

Грип – вірусне захворювання, яке має важкий перебіг та від якого, на жаль, ніхто не застрахований. З настанням холодів ймовірність зараження зростає в рази, адже люди проводять у теплих, сухих і малопровітрюваних приміщеннях все більше часу.

09:32 28.02.2019