Правила поведінки на воді (30.05.2018)

УВАГА! В Україні очікуються складні погодні умови (15.03.2018)

До уваги власників та орендарів водних об’єктів (26.02.2018)

Комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал ВО» (26.02.2018)

Увага! Попередження про сильне похолодання в Україні та небезпеку тонкої криги! (26.02.2018)

Повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

В період з 14 по 25 вересня 2018 року на території нашої області будуть проводитись заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин шляхом скидання вакцини (принад для тварин) з літаків...

10:47 13.09.2018

Будьте обережні з грибами!

Мабуть кожні з нас мріє поїхати погожим днем в ліс відшукати потайну, ще не сходжену людьми галявину і назбирати величезну купу грибів щоб можна було прийти з повним кошиком додому та приготувати смачну страву. Але чи всі гриби у вашому кошику їстівні, чи немає серед них отруйних ?

20:50 14.06.2018

СЕЗОН ОЗДОРОВЛЕННЯ, ВІДПОЧИНКУ, СВЯТ: ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ, ХАРЧОВІ ОТРУЄННЯ. ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ!

З настанням літа зростає ризик захворювання на гострі кишкові інфекції. Літо у багатьох асоціюється з теплом, добрим настроєм і безперечно літнім відпочинком. Саме в цей період найчастіше проводяться масові святкування. Але, як відомо, свята повинні бути не лише приємними, але й безпечними. Сектор з питань ЕПКВЦЗНО та МРЗВ Гуменецької сільської ради наголошує, що для того, щоб не зіпсувати відпочинок та свято собі та своїм близьким необхідно пам’ятати про небезпеку захворіти на гострі кишкові інфекції.

20:45 14.06.2018