Захворюваність на кашлюк зростає

Аналізуючи епідемічну ситуацію в поточному 2024 році Кам’янець-Подільський районний відділ ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» реєструє підвищений рівень захворюваності на кашлюк. Так, з початку року в м.Кам’янці-Подільському уже зареєстровано 3 випадки захворювання дітей на кашлюк. Показник захворюваності перевищує загальнообласний майже в 4 рази.

10:40:01 11.03.2024

КАНЦЕРОГЕНИ довкола нас. Мінімізуємо їх вплив.

В сучасних умовах онкологічні захворювання набули страхітливих масштабів. Рак уражає літніх людей, молодь і навіть дітей, чоловіків та жінок незалежно від статків й рівня доходу та є однією з основних причин смертності в усьому світі й, зокрема, в Україні.

14:47:25 29.02.2024

Обережно, вітряна віспа!

Починаючи із жовтня минулого року та дотепер серед дітей Кам’янеччини стрімко зросла захворюваність на вітряну віспу або “вітрянку”. Якщо у 2022 році у Кам’янець-Подільській територіальній громаді було зареєстровано 124 випадки, у 2023 році – 464, то лише за перший місяць цього року – уже 218 випадків. І 93,7% хворих – діти. Найбільше недужих – серед малечі, котра відвідує організовані дитячі колективи.

14:30:34 31.01.2024

Кинути курити ніколи не пізно

Безпечного куріння не існує! Загрозу для здоров’я несуть як звичайні сигарети, так і електронні, а також тютюнові вироби для нагрівання та кальяни. І навіть кілька сигарет (час від часу) все одно шкодять нашому серцю та судинам.

14:49:25 18.12.2023

Серцево-судинні захворювання. Відразу звертайся до сімейного лікаря.

Якщо відчуваєш біль, важкість у ділянці серця, підвищений тиск - не зволікай, звертайся до сімейного лікаря. Й це може врятувати життя. Адже, на ранній стадії можна запобігти критичним наслідкам більшості серцево-судинних хвороб.

12:31:30 24.11.2023