МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙ: ПОРАДИ, ЯК ЗНИЗИТИ РИЗИК ІНФІКУВАННЯ

15–21 жовтня 2023 року – Міжнародний тиждень профілактики інфекцій. Інфекційний контроль – це концепція використання науково обґрунтованих практик та процедур, зазвичай у медичних закладах, спрямованих на запобігання чи зниження ризику зараження медичних працівників, пацієнтів та відвідувачів закладів охорони здоров’я.

11:17:38 17.10.2023

Все, що потрібно знати про ентеровірусну інфекцію

Ентеровірусна інфекція – гостре інфекційне захворювання, небезпека якого полягає на тому, що ентеровіруси вирізняються високою стійкістю в зовнішньому середовищі, здатні зберігати життєздатність у воді поверхневих водоймищ і вологому ґрунті до декількох місяців.

13:12:02 25.09.2023

Інформує центр контролю та профілактики хвороб

Не ризикуйте життям та здоров'ям дітей! Щоб безпечно перебувати в колективі, зокрема у школі, дитсадочку на дитячому майданчику, дитина повинна мати всі планові щеплення від 10 хвороб згідно з Національним календарем.

15:34:43 23.08.2023