Вплив високих температур на працівників підприємств

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності вищої нервової системи. Щоб запобігти порушенню водно-сольового обміну під час виконання важкої фізичної праці в зоні підвищених температур, робітникам належить пити підсолену воду (0,5 %-й розчин з вітамінами).

12:55:12 04.08.2022

Встановлення обмежень перебування у лісах

15:20:55 01.08.2022

ВИБРАТИ СПІЛИЙ КАВУН – МИСТЕЦТВО

Ця гігантська ягода «прикотилась» в цивілізований світ зі спекотливої Африки дуже давно. В нас почали вирощувати кавуни в XVII віці після спеціального царського указу. В результаті багатовікової селекції виведено велику кількість різноманітних сортів.

13:14:41 29.07.2022

Гострим кишковим інфекціям можна запобігти

У літній період частішають випадки спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції такі як: сальмонельоз, дизентерію, гастроентероколіти, гепатити, харчові токсикоінфекції тощо.

09:28:07 18.07.2022

Як вберегтися від отруєння грибами

В Україні є традиційним вживання страв з грибів, але ця традиція має підвищений ризик, оскільки більшість населення втратила навички збирання грибів. Для декого це хобі, спосіб насолодитися природою, або ж – можливість поповнити запаси на зиму чи приготувати смачну вечерю. Необхідно пам’ятати!

17:09:55 14.07.2022