Номери телефонів «Національних гарячих ліній» з питань булінгу, торгівлі людьми, домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Дата: 22.10.2020 09:18

Інформація щодо номерів телефонів «гарячих ліній», що надають інформаційну та консультативну допомогу з питань булінгу, торгівлі людьми, домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Усі «гарячі лінії» працюють анонімно, безкоштовно:

• Національна  дитяча  «гаряча лінія» 0800 500-225 (зі стаціонарного телефону), 116 111 (з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).

• Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0 800 505-501 (зі стаціонарного телефону), 527  (з мобільного телефону).

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради