Експертні висновки постійної комісії

Щодо регуляторного впливу регуляторних актів: - проекту рішення Гуменецької сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік"; - проекту рішення Гуменецької сільської ради "Про встановлення ставок земельного податку на 2022 рік".

15:32:19 05.07.2021

Експертні висновки постійної комісії

Щодо регуляторного впливу регуляторних актів: - проекту рішення Гуменецької сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"; - проекту рішення Гуменецької сільської ради "Про встановлення ставок земельного податку на 2021 рік".

15:00:36 16.06.2020

Експертні висновки постійної комісії

Щодо регуляторного впливу регуляторних актів: - проекту рішення Гуменецької сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік"; - проекту рішення Гуменецької сільської ради "Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік".

15:25:08 16.05.2019