Публічна інформація

Закон України Про доступ до публічної інформації (посилання на сайт Верховної Ради України, відкриється у новому вікні)

Постанова КМУ від 13 липня 2011 р. № 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (посилання на сайт Верховної Ради України, відкриється у новому вікні)

Про забезпечення доступу до публічної інформації у відділі освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради

Наказ відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради від 14.04.2021 №98-но "Про закрiплення територiї обслуговування за закладами освіти для надання освітніх послуг та проведення обпiку дiтей i пiдлiткiв шкiльного та дошкільного вікy на територiї громади у 2021-2022 навчальному році"

Розпорядження Гуменецької сільської ради від 16.04.2021 №44-р "Про початок приймання заяв про зарахування дітей до 1 класу"

Розпорядження Гуменецької сільської ради від 01.04.2022 №39-р "Про початок приймання заяв про зарахування дітей до 1 класу"