Оновлені новини

Акція "Серце до серця"

З 1 по 30 квітня 2019 року, Всеукраїнський Благодійний Фонд «Серце до серця» проводить акцію по всій Україні. Вже чотирнадцятий рік поспіль відбувається суспільний збір коштів для закупівлі медичного обладнання у дитячі лікарні України. Мета збору щороку змінюється, але на 2019 рік проблематикою обрано дитячу кардіологію.

10:59 11.04.2019

1 січня стартувала програма «Муніципальна няня»

Відповідно до програми, держава щомісячно відшкодовуватиме матері, батьку або опікуну плату за послуги догляду за дитиною до 3 років у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років. З 1 січня 2019 року такий прожитковий мінімум становитиме 1626 грн., а вже наприкінці 2019 року – 1779 грн.

14:16 07.03.2019

Вітаємо довгожительку з Днем народження

Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування щиро вітає довгожительку с.Гуменці Зломиногу Марію з Днем народження! 15 лютого їй виповнилося 96 років!

10:11 18.02.2019

STOP насильство

28 листопада на базі Гуменецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія”, працівниками КУ «Гуменецький ТЦСО», відділом соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, у рамках загальноукраїнської акції «16 днів проти насилля» був проведений інформаційно-просвітницький захід профілактичного спрямування з елементами тренінгу «STOP насильство».

21:10 29.11.2018

День батька (КУ «Гуменецький ТЦСО»)

День батька – щорічне свято на честь татусів, що відзначається в більшості соціально розвинутих країн. В Україні статусу офіційного це свято не має.

10:12 17.09.2018

Інформаційна зустріч для учасників АТО

На базі Гуменецької сільської ради спеціалістами комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» була організована інформаційна зустріч учасників антитерористичної операції з представниками установ та організацій різних галузей, яка відбулася 20 липня 2018 року в приміщенні будинку культури с.Гуменці.

15:10 20.07.2018

Спільна виїзна акція спеціалістів соціальних служб

11 липня 2018 року, за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбулася спільна виїзна акція спеціалістів Хмельницького ОЦСССДМ, Кам’янець-Подільського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді м.Кам’янець-Подільського, комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Еко Ленд» ТОВ санаторію «Лісова пісня».

11:40 12.07.2018