Акція "Серце до серця"

Дата: 11.04.2019 10:59

З 1 по 30 квітня 2019 року, Всеукраїнський Благодійний Фонд «Серце до серця» проводить акцію по всій Україні. Вже чотирнадцятий рік поспіль відбувається суспільний збір коштів для закупівлі медичного обладнання у дитячі лікарні України. Мета збору щороку змінюється, але на 2019 рік проблематикою обрано дитячу кардіологію.

У минулому році, у Хмельницькій області було зібрано більш ніж 69208 грн. На ці кошти було закуплено 14 слухових апаратів для малозабезпечених дітей Хмельничини від 2 до 5 років, які мають вади слуху.

У великих містах зареєстровані волонтери отримують спеціальні благодійні скриньки, і кожен, хто вкине гроші до скриньки, отримує червоне сердечко-наліпку. Всі кошти волонтери направляють в ПАТ «Кредобанк», проводяться звітні прес-конференції.

Наш рахунок незмінний:

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Серце до серця»
р/р 2600501306399

в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365
ЄДРПОУ 34354227
призначення платежу: придбання медичного обладнання для Хмельницької області.

Будемо вдячні за участь у акції!