Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру в село Колубаївці

Дата: 20.02.2019 19:43

19 лютого 2019 року згідно з планом роботи мультидисциплінарна команда КУ «Гуменецький ТЦСО» здійснила виїзди в село Колубаївці.

В її складі працювали перукар відділення соціально-побутової допомоги – Л. Продан, машиніст із прання та ремонту спецодягу відділення соціально-побутової допомоги – О. Онуфрейко, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги – А. Лівіцький, завідуючий господарством – А. Фролов.

В ході роботи було відвідано 8 осіб похилого віку, яким надано 35 соціальних послуг, а саме: жіночі, чоловічі стрижки, прання білизни і одягу, порізка дрів, заміна розеток та інші.