Подарунки та сюрпризи від Гуменецького ТЦСО до Дня захисту дітей

Дата: 04.06.2019 11:11

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Саме тому працівники комунальної установи «Гуменецький ТЦСО» на чолі з директором О. Шевчук за підтримки сільського голови І. Абдулкадирової, 3 червня 2019 року провели захід для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей загиблих воїнів АТО.

Діти відвідали кінотеатр «Дружба», ласували смаколиками, отримали подарунки, а також зарядились позитивною енергією, гарним настроєм та щасливими посмішками.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.