Інформує центр контролю та профілактики хвороб

• 18-24 листопада - Всесвітній тиждень обізнаності про стійкість до антибіотиків • РУХАЙСЯ аби уникнути серцево-судинних захворювань. ЗУМОВ належну фізичну активність своєї дитини

10:50:04 21.11.2023

14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Цукровий діабет — це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін. Знаючи про фактори ризику, цій хворобі можна запобігти.

11:12:14 15.11.2023

ІНФАРКТ МІОКАРДУ. Симптоми та перша допомога.

46% смертей серед українців є наслідком ішемічної хвороби серця, гострим проявом якої є інфаркт міокарду. Причому “вік” інфаркту молодшає — і нині його жертвами стає все більше молоді (віком до 30-и років).

09:08:13 13.11.2023

Збалансоване харчування для попередження ризику серцево-судинних захворювань

Твоє серце потребує здорової їжі! Найпростіше, що можна зробити для здоров'я серцево-судинної системи — стежити за тим, які продукти ти додаєш до свого раціону. Переїдання, недостатнє споживання овочів та фруктів, безконтрольне вживання солоної, висококалорійної та жирної їжі — усе це призводить до розвитку серцево-судинних хвороб: артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту. Неповноцінне харчування, нездорова їжа є головним фактором ризику розвитку хвороб серця та причиною кожної п'ятої смерті у світі.

16:18:05 06.11.2023

Вірусний гепатит А, або Хвороба Боткіна!

На Вінниччині зросла кількість хворих на гепатит А: наразі лабораторно підтверджено 231 випадок захворювання. У лікарнях області розгорнули майже 500 ліжок з можливістю повністю ізолювати хворих. Також гепатит А виявили в Івано-Франківську, до обласної клінічної інфекційної лікарні госпіталізували семеро людей, з них троє – діти.

13:27:18 02.11.2023

ВІДМОВСЯ ВІД АЛКОГОЛЮ. ЖИВИ.

«Безпечної дози алкоголю не існує» - наголошує Всесвітня організація охорони здоровʼя. Адже алкоголь є токсичним, бо вражає всі органи, а особливо, серце та судини. Тому живання спиртних напоїв підвищує ризик розвитку інфаркту, інсульту та гіпертонії , які є причиною 64% смертельних випадків в Україні. Основна група ризику- чоловіки працездатного віку. До того ж, серцево-судинні захворювання нині значно “помолодшали” та все частіше виникають у молоді.

12:38:57 02.11.2023

Інформує центр контролю та профілактики хвороб

Симптоми серцево-судинних захворювань часто зовсім непомітні. Не ігноруй тривожні сигнали організму — інколи вони вказують на те, що тобі варто чим скоріше записатися до свого сімейного лікаря.

11:38:38 24.10.2023

МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙ: ПОРАДИ, ЯК ЗНИЗИТИ РИЗИК ІНФІКУВАННЯ

15–21 жовтня 2023 року – Міжнародний тиждень профілактики інфекцій. Інфекційний контроль – це концепція використання науково обґрунтованих практик та процедур, зазвичай у медичних закладах, спрямованих на запобігання чи зниження ризику зараження медичних працівників, пацієнтів та відвідувачів закладів охорони здоров’я.

11:17:38 17.10.2023