ІІ ЕТАП ЗМАГАНЬ З ФУТЗАЛУ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

Дата: 05.04.2024 12:55

4 квітня 2024 року у селі Гуменці відбулись змагання з міні-футболу ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

За підсумками змагань І місце посіла команда Гуменецького ліцею. ІІ місце – Вербецька гімназія. ІІІ місце – Гуменецький ліцей ДЮСШ «Лідер» 3-4 клас.

Окрім змагань були проведені спортивні конкурси. Удари м’яча на влучність та дальність, жонглювання та ведення м’яча.

Переможцями яких стали:

Ведення м’яча – Святослав Хицюк.

Удари на дальність – Драч Іван.

Удари на влучність – Береза Сергій.

Жонглювання м’яча – Розум’як Богдан.

Варто зазначити, що у змаганнях взяла участь учениця 4 класу Вербецької гімназії Аріна Ущаповська 2014 року народження. Аріна не тільки проявила свої найкращі якості у футболі, а й вийшла у фінал конкурсу жонглювання м’яча та з результатом 36 разів посіла друге місце.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.