Робочий візит голови Хмельницької ОДА

07 вересня 2016 року з робочим візитом Гуменецьку громаду відвідав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Корнійчук Олександр Олександрович.

20:36 07.09.2016

Громади Хмельниччини діляться досвідом

На урочистому відкритті спортивного майданчика серед запрошених гостей також були присутні голови об'єднаних територіальних громад Хмельниччини.

13:13 15.08.2016

Відкриття спортивного майданчика

12 серпня 2016 року у житті Гуменецької сільської ради відбулася важлива подія – урочисте відкриття футбольного міні-стадіону із штучним покриттям в селі Гуменці.

11:17 12.08.2016

Гуменці діляться досвідом з Вінничиною

Завдяки інтернету та телебаченню про Гуменецьку громаду чули в різних куточках нашої країни. 08 серпня 2016 року Гуменеччина приймала гостей з Вінничини, які хотять об'єднатися в громади, але ще вагаються.

08:29 09.08.2016

Гуменці діляться досвідом з сусідніми областями

В рамках проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III" відбувся кластерний тренінг для районних контактних осіб із Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської та Волинської областей. Голова громади І.Г. Абдулкадирова розповіла учасникам тренінгу про досягнення громади, поділилася планами на майбутнє, відповіла на їхні питання.

16:15 05.08.2016