Дата: від до Скинути

Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю

Люди з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, яка не перевищує двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (у 2024 році ­– 6056 грн.), можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД).

08:54 17.04.2024

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

09:47 16.04.2024

Щорічна міжнародна виставка «URBIS» у м.Брно (Чехія)

За отриманою інформацією від Посольства України в Чеській Республіці, у період з 04 по 06 червня 2024 року у м.Брно (Чехія) відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS», яка є новим форматом «Smart Cities Meetup» (https://www.bvv.cz/urbis).

08:43 15.04.2024

Інформує Пенсійний фонд України

••• ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ••• Я – ВІЙСЬКОВИЙ ПЕНСІОНЕР, МЕНІ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 70 РОКІВ, ЧИ ОТРИМАЮ Я 300 ГРН. ДОПЛАТИ ДО ПЕНСІЇ? ••• ЯК ДІЗНАТИСЬ, ЧИ Є ВИ ПОТЕНЦІЙНИМ ОТРИМУВАЧЕМ СУБСИДІЇ

16:39 14.04.2024