ІІ ЕТАП ЗМАГАНЬ З ФУТЗАЛУ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

4 квітня 2024 року у селі Гуменці відбулись змагання з міні-футболу ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

12:55 05.04.2024

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля стосовно планованої діяльності з спорудження енергоблоків № 5 і № 6 на майданчику Хмельницької АЕС

29.03.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон) АТ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (далі – Повідомлення), стосовно планованої діяльності з спорудження енергоблоків № 5 і № 6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР1000 компанії Westinghouse Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії (реєстраційний номер справи – 5333).

11:21 04.04.2024

За позовом прокуратури відшкодовано державі 22 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Встановлено, що чоловік, перебуваючи в лісі, на території природно-заповідного фонду (в межах лісового обходу місцевого комунального підприємства), не маючи необхідних дозвільних документів на вирубку дерев, здійснив незаконну порубку 9 дерев.

15:04 03.04.2024

Забезпечте достовірність даних про види економічної діяльності згідно КВЕД ДК 009:2010

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує: використовується Національний класифікатор України «Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2010» (КВЕД ДК 009:2010), а КВЕД ДК 009:2005 втратив чинність у зв’язку із закінченням строку його дії.

11:24 03.04.2024

Обробка полів

До уваги жителів сіл Нігин, Думанів, Пудлівці, Голосків, Сахкамінь, Вербка, Великозалісся, Киселівка

15:57 29.03.2024