Події та повідомлення

Мобільний додаток “Reunite Ukraine”

Повідомляємо про впровадження у практичну діяльність мобільного додатку “Reunite Ukraine”, розробленого для пошуку осіб, зокрема дітей, які безвісти зникли, або були незаконно депортовані до російської федерації чи тимчасово окупованих територій.

13:40:20 13.04.2023

Зустріч із заступником директора Департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності

10:45:22 29.03.2023

Засідання комісії

24 березня 2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Гуменецької сільської ради.

09:45:44 29.03.2023

День святого Миколая

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято 19 грудня. У школах напередодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати святому листа, а найбільше за все у цей день шануються прояви турботи про нужденних.

15:11:12 19.12.2022

Всесвітній день дитини

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 1954 році. Це світле свято створене насамперед для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищена і вразлива категорія населення.

08:08:44 20.11.2022

Щодо створення Консультаційного центру з соціальних питань

Для надання допомоги сім’ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр, куди кожен може звернутись особисто (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) або за телефоном 0800-50-17-20 (безкоштовно в межах України), 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону). Так, звернувшись до Консультаційного центру можна отримати роз’яснення щодо можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на територію України, легалізації свідоцтва про народження дитини, заповнити заявку на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни, щодо отримання гуманітарної допомоги тощо.

11:23:03 16.11.2022

Служба у справах дітей Гуменецької сільської ради Вітає Вас з Міжнародним днем захисту дітей

Бажаємо Вам барвистого і доброго світу навколо. Нехай завжди буде радість в житті і багато всього цікавого. Бажаємо, щоб і дорослі, і діти завжди залишалися на одній хвилі веселощів, допитливості і мрійливості. І нехай наші діти посміхаються, нехай кожен день їх балує і дивує!

10:38:52 01.06.2022