Зустріч із заступником директора Департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності

Дата: 29.03.2023 10:45

Робоча зустріч із заступником директора Департаменту з питань захисту прав дітей
та забезпечення стандартів рівності –
начальником відділу з питань організації оздоровлення
та відпочинку дітей Нацсоцслужби

28 березня 2023 року із робочим візитом до Кам’янець-Подільського району прибув заступник директора Департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності – начальник відділу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Нацсоцслужби ВОВК Володимир Семенович.

Служба у справах дітей Гуменецької сільської ради долучилась до зустрічі, під час якої було обговорено проблеми надання статусу дитини, що постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів, проблема дітей, що перебувають в евакуації за межами території України, робота з сім’ями тимчасово переміщених осіб в яких є статусні діти, прийомні сім’ї та будинки сімейного типу.