Новини освіти та культури

Свято сіл Залісся Друге і Дубинка

22 травня відбувся концерт до Храмового свята сіл Залісся Друге і Дубинка. В концерті взяли участь місцеві аматори сцени, вихованці Залісько-2 навчального-виховного комплексу у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу.

18:11:46 28.05.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

09:38:41 27.05.2021

Свято сіл Абрикосівка та Корчівка

21 травня відбувся концерт до Храмового свята сіл Абрикосівка і Корчівка, у якому приймали участь місцеві аматори сцени, вихованці Абрикосівського садочка "Перлинка", а також запрошені художні колективи з сіл Гуменці, Лисогірка, Супрунківці.

18:16:49 26.05.2021

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ДУМАНІВСЬКОГО НВК У СКЛАДІ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ ТА ДНЗ

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Думанівського НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ, відповідно до протоколу № 3 від 31 березня 2021 року, переможцем конкурсу визнано Чистяка Сергія Миколайовича та рекомендовано відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради укласти з переможцем строковий трудовий договір.

16:59:58 05.04.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади директора школи

Прийом документів на конкурс на заміщення вакантної посади директора Думанівського НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ тривав з 26.02.2021 по 21.03.2021 року. За вказаний період одна особа подала документи та 25.03.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо розгляду поданої заяви та допуск претендента до конкурсу.

15:47:42 29.03.2021

Народні обереги

03 березня 2021 року на базі Народного музею історії села Нігин відбулася народознавча година «Народні обереги» для учнів 4 класу Нігинської ЗОШ I-III ст., організована інспектором з питань туризму відділу освіти КСіТ Гуменецької сільської ради Рачковською О.В. спільно з завідувачем народного музею історії села Нігин Слободян Н.П. та керівником гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Качур К.В.

08:45:49 05.03.2021