РІДНІ МЕДОБОРИ

Дата: 11.08.2021 20:21

Цікава пізнавальна вікторина для дітей була проведена інспектором з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Рачковською О.В.

Учасники вікторини ознайомились з історією Національного природного парку «Подільські Товтри», розгадували кросворди, вгадували назви товтр, які знаходяться на території Гуменецької громади, дізнались які червонокнижні рослини зростають у заповіднику. Діти із цікавістю виконували завдання на всіх етапах вікторини, гарно працювали, проявили цікавість та прагнення до роботи.

Вікторина пройшла весело та цікаво, адже діти не лише гарно розважилися під час літнього відпочинку, а й отримали багато нової корисної і цікавої інформації.

Дякуємо всім діткам за плідну та результативну працю!