Новини освіти та культури

ГАЙДА НА ВЕЛОПРОБІГ

14 серпня Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради запрошує усіх прихильників здорового способу життя, велоспорту та любителів зеленого туризму, взяти участь у велопрогулянці по маршруту:

09:42:44 09.08.2020

Увага! Фотоконкурс "Моя громада – частинка мальовничої України"

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради запрошує всіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі "Моя громада – частинка мальовничої України", який триватиме з 25 червня по 20 липня 2020 року.

15:24:29 24.06.2020

Майстер-клас по виготовленню вітальних листівок

Разом з першими весняними промінчиками до нас приходить сонячне, радісне 8 Березня - свято наших мам, бабусь, сестричок. Напередодні свята працівники культури села Слобідка-Гуменецька провели майстер-клас по виготовленню вітальних листівок.

14:11:47 10.03.2020

Масниця іде – весну веде!

Працівниками Слобідко-Гуменецького клубу та бібліотеки проведено народознавче дійство «Масниця іде – весну веде!»

13:39:14 03.03.2020

Вітальні листівки до 8 березня

Наближається прекрасне весняне свято 8 березня. І в цей день хочеться своїм рідним подарувати щось незвичайне, але найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками. Він таїть у собі тепло та особливу чарівність.

09:15:44 03.03.2020

Туристична Гуменеччина – шлях до вражень

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради продовжує цикл заходів, присвячених популяризації історичних та туристичних місць Гуменецької об’єднаної територіальної громади «Туристична Гуменеччина – шлях до вражень». Цього разу приймати гостей випала нагода с. Голосків, що відоме своїм панським маєтком Римських-Корсакових.

15:55:37 02.03.2020