Конкурс на заміщення вакантної посади директора школи

Дата: 29.03.2021 15:47

Прийом документів на конкурс на заміщення вакантної посади директора Думанівського НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ тривав з 26.02.2021 по 21.03.2021 року. За вказаний період одна особа подала документи та 25.03.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо розгляду поданої заяви та допуск претендента до конкурсу.

До конкурсу допущено кандидата, який в повному обсязі подав документи передбачені п.13 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Гуменецької сільської ради, затвердженого рішенням п’ятдесят сьомої (позачергової) сесії VII скликання від 05 червня 2020 року №3, а саме:

Чистяк Сергій Миколайович

Конкурс відбудеться на 10 годину 31 березня 2021 року в приміщені сесійної зали (мала зала СБК с. Гуменці) Гуменецької сільської ради за адресою: с. Гуменці, вул. Першотравнева, 50.

З умовами та етапами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради.