Народні обереги

Дата: 05.03.2021 08:45

03 березня 2021 року на базі Народного музею історії села Нігин відбулася народознавча година «Народні обереги» для учнів 4 класу Нігинської ЗОШ I-III ст., організована інспектором з питань туризму відділу освіти КСіТ Гуменецької сільської ради Рачковською О.В. спільно з завідувачем народного музею історії села Нігин Слободян Н.П. та керівником гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Качур К.В.

Під час розповіді діти детально ознайомились з оберегами українського народу, також був проведений майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Дзвіночок», де учасники заходу у надзвичайно дружній та теплій атмосфері із захопленням вчилися виготовляти іграшку. У кожного пробудилася неабияка зацікавленість до створення краси своїми руками. Виготовлення ляльки розвиває моторику, фантазію, посидючість і дарує гарний настрій творцеві такого шедевра і це читалося в очах наших учасників. Як підсумок було проведено вікторину, у якій діти брали активну участь, що свідчило про те, що діти були зацікавлені та закріпили нову інформацію. Та найголовніше – діти зрозуміли, що треба шанувати, любити обереги, вивчати традиції українського народу, адже це наша культурна спадщина, яку ми отримали від попередніх поколінь і маємо зберегти та передати наступним.

Сподіваємось, що на згадку Вам залишились незабутні враження та заряд бадьорості й позитиву!

Захід відбувся з дотриманням карантинних норм.