Новини освіти та культури

Концерт до жіночого дня у Абрикосівці

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, одягаючись у зелень квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок усього світу вітають з чудовим святом весни.

13:50:59 02.03.2020

Оголошення про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду комунального майна Гуменецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії VII скликання № 17 від 11.10.2016, оголошує про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення, що знаходиться в оперативному управлінні відділу, а саме:

10:49:55 02.03.2020

Світ краси Лесиного слова

25 лютого до 149 річниці від дня народження видатної української письменниці бібліотекарем та в.о.завклубом с. Слобідка-Гуменецька проведено поетичну хвилинку «Світ краси Лесиного слова» та створено книжкову виставку «І довго звучатиме пісня твоя».

16:50:26 26.02.2020

Міжнародний день рідної мови

Моя ти пісне калинова, Моя ти зіронько свята! Живи, цвіти, вкраїнська мова, Зціляй і душу і вуста Своєю паростю гінкою Вростай у різнобарв’я мов, Буди всесильною рукою В серцях і ніжність і любов!

13:44:04 24.02.2020

Небесна сотня в вирій полетіла

Під прапором стояли Під прапором й спочилих. Прийми, о Господи, своїх синів! За України волю їх убили В шалений жар тривожних днів. В той час, як небо димом затягнулось, Як замерзлі руки прагнули вогню, Упились кров'ю кат і його свита, Споївши нею й всю свою сім'ю.

08:15:53 20.02.2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

07:34:57 16.02.2020

День святого Валентина

«Високе небо любові» День Святого Валентина, І за вікном, одна картина. Всі з букетами ідуть, І любов усім несуть.

09:44:32 15.02.2020

Майстер-клас «Валентинка своїми руками»

Нехай у Вашім серці завжди живе любов Людина яка любить не пам’ятає зло. Бажаю я Вам також, щоб вас любили теж Без лестощів, всім серцем, відкрито і без меж

15:02:24 11.02.2020