9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 00:05

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Гуменецької об'єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Гуменеччину, примножуєте її успіхи і досягнення.

Бажаємо Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Зі святом!