У Гуменецькій громаді вперше відбувся велопробіг (+відео)

Дата: 18.08.2020 15:25

14 серпня 2020 року відбувся велопробіг «Гайда на велопробіг», організатором якого був Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.

Метою заходу була пропаганда здорового способу життя та активного дозвілля, а також популяризація велосипедного спорту.

У заході взяли участь близько 50 учасників різних вікових категорій.

Завзяті, веселі, емоційні та сповнені жаги до подорожі учасники зібралися не тільки з різних куточків Гуменецької громади, а й з міста також.

Учасники пробігу подолали понад 12 км від села Гуменці до села Привороття Друге. В ході велопрогулянки учасники мали змогу помилуватись мальовничими краєвидами с. Привороття Другого, дізнатися історію виникнення Штольні, посмакувати смачною рибною юшкою та фотографуватись на фоні славнозвісної Кармалюкової гори на згадку.

Безпеку руху під час велопробігу забезпечували поліцейські офіцери Гуменецької громади, а професійну медичну допомогу надавали працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Велопробіг пройшов успішно, цікаво, у надзвичайно дружній та теплій атмосфері. Автомобілісти і жителі громади, які зустрічались на шляху колони дуже позитивно і радісно зустрічали учасників: водії вітали гучними сигналами та побажаннями «Рівної дороги та щасливого фінішу».

В кінці велопробігу на учасників заходу чекала не менш захоплююча фотосесія із кольоровим димом та знайомство з новими друзями за смачною юшкою.

Дякуємо усім учасникам велопробігу за дружню та святкову атмосферу, що панувала на нашому заході.

Користуючись нагодою, Відділ освіти, КСіТ Гуменецької сільської ради висловлює щирі слова вдячності всім тим хто долучився до організації заходу, і, безпосередньо, Оксані Козловській, Володимиру Жибаку та Аллі Ковтун.

Сподіваємось, що на згадку Вам залишились незабутні враження та заряд бадьорості й позитиву.

До нових зустрічей!

Чекайте анонсу нових цікавих заходів від Гуменеччина туристична.