ПІДСУМКИ ФОТОКОНКУРСУ

Дата: 20.08.2020 19:53

Фотоконкурс «Моя громада – частинка мальовничої України» добіг до кінця.
Дякуємо за участь у конкурсі та за надіслані вами чудові фотографії усіх куточків нашої громади.

При оцінюванні конкурсних робіт враховувалась думка професійного фотографа з 15-річним досвідом роботи та власника майстерні Holst.ua Олександра Слободяна. Серед 325 фотознімків, що взяли участь у конкурсі журі обрало та визначило переможців у чотирьох номінаціях:

«Макрозйомка»
I місце – Муржак Василь
II місце – Мамінська Богдана, Балицька Олена
III місце – Берник Леся

«Вражаючий краєвид Гуменеччини»
I місце – Анастасія Цюпак, Людмила Гончарук
II місце – Анна Перешивана
III місце – Валентина Прудивус

«Дивовижна пам’ятка культури»
I місце – Володимир Волошин
II місце – Ніна Волинець
III місце – Галина Драчова

«Найвдаліший фотофокус»
I місце – Тетяна Воронюк
II місце – Тамара Кухарчук
III місце – Лілія Бура

У номінації «Глядацькі симпатії», у якій голосували глядачі, призові місця зайняли:
I місце – Тетяна Богданова
II місце – Мар’яна Чистяк
III місце – Валентина Балицька

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Всі переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками від Гуменецької сільської ради, а подарунковий сертифікат від Олександра Слободяна за активну участь та професійні фотографії отримує Василь Муржак.
Для отримання подарунків звертайтесь за номером телефону 0977268880 або пишіть на електронну адресу: rachkovskaja@ukr.net

З фотографіями переможців ви зможете ознайомитись найближчим часом на сторінці у Фейсбук «Гуменеччина туристична». Також буде сформована фотовиставка, про презентацію якої буде повідомлено додатково.