Голосування у номінації «Глядацькі симпатії» розпочато!

Дата: 04.08.2020 11:08

Ось і завершився фотоконкурс «Моя громада – частинка мальовничої України». Дякуємо усім учасникам – адже саме завдяки вам конкурс вийшов таким яскравим, захопливим та цікавим.

Усього для участі у фотоконкурсі надійшло 325 світлин, з яких на першому етапі журі відібрало для подальшого голосування 60 фотознімків для номінацій:

«Макрозйомка»;

«Вражаючий краєвид Гуменеччини»;

«Дивовижна пам’ятка культури»;

«Найвдаліший фотофокус».

Проте організаційним комітетом було прийнято рішення додати ще одну номінацію «Глядацькі симпатії» та надати Вам можливість обрати переможця шляхом голосування, адже нам важлива Ваша думка.

Після завершення голосування усі результати будуть оприлюднені на офіційному сайті Гуменецької сільської ради та на сторінці у Фейсбук «Гуменеччина туристична».

Голосування триватиме з 04.08.2020 по 16.08.2020

Проголосувати (за допомогою облікового запису гугл /гугл-пошти/)