Результати громадських слухань

Протокол підведення підсумків громадських слухань для врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території та розділу «Охорона навколишнього середовища» містобудівної документації, а саме «Детальний план території для будівництва закладу загальної середньої освіти Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

14:32 26.11.2021

Місяць цифрової грамотності

Міністерством цифрової трансформації України  ініційовано проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 1 до 30 листопада 2021 року.

08:55 26.11.2021

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

08:36 25.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Гуменецькою сільською радою Кам’янець-Подільського району Хмельницької області розпочато процедуру розробки стратегічної екологічної оцінки до генеральних планів населених пунктів с-ща Сахкамінь, с. Думанів, с. Нігин, с. Голосків, с. Пудлівці, с. Улянівка, с. Залісся Друге, с. Дубинка.

09:55 24.11.2021

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Відомості, що містяться у добровільних деклараціях є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню ♦ Про строки сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування ♦ Інформація про рух коштів на єдиному рахунку доступна платнику в Електронному кабінеті в актуальному стані ♦ З 01 січня 2022 року розширюється коло фізичних осіб-підприємців, які мають застосовувати касові апарати

08:25 24.11.2021

Інформує ДМС України

Управління державної міграційної служби у Хмельницькій області Кам’янець-Подільський відділ інформує, що 24 березня 2021року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 317 № «Про деякі питання визнання особою без громадянства», якою затверджено Порядок розгляду заяв про визнання особою без громадянства.

16:35 22.11.2021

РІК ДІЯЛЬНОСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: ВТІЛЕННЯ ВАЖЛИВИХ ІНІЦІАТИВ ДЛЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Рівно рік тому, 7 грудня – у День місцевого самоврядування, стартувала діяльність депутатського корпусу Хмельницької обласної ради. Протягом року обласна рада восьмого скликання плідно працювала та у своїй діяльності продемонструвала результати щодо ефективності забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, використання бюджетних коштів. Варто зазначити, що депутати обласної ради брали активну участь у житті територіальних громад, інтереси яких вони представляють в обласній раді. За участі керівництва обласної ради та обласних обранців втілено низку ініціатив, які відіграють чималу роль у життєдіяльності регіону.

14:36 22.11.2021

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

13:26 11.11.2021

На Кам'янеччині судитимуть листоношу, яка привласнила гроші місцевих жителів

За процесуального керівництва Кам'янець-Подільської окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно листоноші одного з відділень зв'язку Кам'янець-Подільського району, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.

10:21 11.11.2021