НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Одноразове (спеціальне) добровільне декларування - цивілізована легалізація активів ♦ ♦ Вимоги для реєстрації розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій ♦

09:06 13.06.2022

Холера: небезпека під час війни

Під час воєнних дій через підвищення температури повітря, погіршення якості питної води, неналежне дотримання санітарних норм через окупацію територій тощо, актуальним є питання профілактики гострих інфекційних захворювань. Наприклад, холери.

09:01 13.06.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

♦ Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до суду спрямовано кримінальне провадження по факту нападу та заволодіння чужим майном (розбій) ♦ ♦ Позовні вимоги прокуратури про стягнення заподіяної шкоди, заподіяної незаконною порубкою дерев задоволено повністю

10:51 09.06.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

08:28 06.06.2022

Повідомлення про обробку посівів агрохімікатами

СТзОВ "Гуменецьке" повідомляє про обробку посівів в із застосуванням агрохімікатів с. Слобідка-Гуменецька в урочищі Вільний, яке межує з населеними пунктами м. Кам’янець-Подільський, с. Гуменці, с. Лисогірка:

09:44 02.06.2022

Україна працює!

Державна служба України з питань праці з 30 травня 2022 року розпочала інформаційну кампанію "Україна працює!"

09:57 01.06.2022

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

10:52 31.05.2022

Віспа мавп

Віспа мавп — віспоподібне захворювання, що спричинюють віруси родини поксвірусів. За клінічними ознаками воно дуже схоже на натуральну віспу.

08:15 31.05.2022