ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

14:31 28.07.2022

За позовом прокуратури приватний підприємець сплатить до бюджету Кам’янець-Подільської міської ради майже 2 мільйона гривень

За результатами розгляду позову прокуратури, судом прийнято рішення про стягнення з приватного підприємця майже 2 млн. грн. несплаченої орендної плати. Власник комплексу нерухомого майна у Кам’янці-Подільському не уклав з міською радою договір оренди земельної ділянки, на якій знаходиться будівля, та не сплачував орендної плати за використання землі комунальної власності.

08:30 27.07.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Чи підлягають поверненню суми сплаченого збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, якщо декларація визнана не прийнятою з причин неповної сплати? ♦ ♦ Про деякі особливості при роботі з ПРРО ♦

15:38 22.07.2022

Що потрібно знати про лептоспіроз?

Літо. Спекотні дні. Нерідко ми поспішаємо до водойм, в парки, сквери, луки, щоб насолодитись красою природи, відчути прохолоду від купання у ріках, ставках. Але завжди треба пам’ятати, що саме під час відпочинку, купання, косовиці сіна, тощо, існує загроза інфікування такою небезпечною хворобою, як лептоспіроз.

15:33 22.07.2022

За позовом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено оренду земель енергетики вартістю 46,5 млн. грн.

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 40 га та повернення її до комунальної власності.

15:06 21.07.2022

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

10:02 20.07.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Одноразове добровільне декларування – цивілізований спосіб легалізації активів ♦ ♦ Щодо проведення розрахункових операцій ♦ ♦ Податковий борг: інформація про наявність/відсутність для громадян ♦ ♦ Платники, які зобов’язані подавати звітність в електронному вигляді ♦ ♦ Офіційне працевлаштування – соціальний захист працівників! ♦ ♦ Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» ♦

09:54 20.07.2022