Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

♦ На Хмельниччині прокуратура домоглась повернення у комунальну власність земель водного фонду вартістю понад 25 млн. грн. ♦ ♦ П’яний водій, який скоїв смертельну аварію на Кам’янеччині, отримав реальну міру покарання ♦ ♦ Організувала нарколабораторію – на Хмельниччині судитимуть харків’янку (ФОТО) ♦

08:36 05.08.2022

Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини  забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн.грн. та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн.грн.

Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн.грн. та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн.грн.

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом І півріччя 2022 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн.грн.

11:54 01.08.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Які доходи з метою подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації вважаються доходами з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори? ♦ ♦ Чи зобов’язані СГ щоденно створювати (друкувати) на РРО та/або ПРРО фіскальні звітні чеки та забезпечувати їх зберігання? ♦

15:46 29.07.2022

До скарбниці Кам'янця-Подільського орендар сплатить більш як півмільйона гривень

Встановлено, що всупереч вимогам чинного законодавства, в період з 01.04.2019 по 31.12.2020 львівське товариство використовувало земельну ділянку площею 7560,0 кв.м, яка розташована на території міста Кам`янець-Подільський, без оформлення належним чином права користування такою ділянкою та його державної реєстрації, при цьому не сплачуючи орендну плату за землю.

13:31 29.07.2022

15:16 28.07.2022