ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 28.07.2022 15:00

28.08.2022 р. о 12:30 год. за адресою: вул.Центральна, 46А, с.Нігин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. (Нігинський сільський Будинок Культури) будуть проходити громадські слухання з питання проведення громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Нігинську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

Право голосу на місцевих громадських слуханнях мають усі повнолітні особи, які постійно проживають на території населених пунктів де проводяться громадські слухання, крім осіб, які визнані недієздатними за рішенням суду. Також у громадських слуханнях мають право брати участь повнолітні особи з інших населених пунктів діти яких навчаються у закладах освіти с. Нігин.

ПРОТОКОЛ

28.07.2022р.                                                                                                                         с. Гуменці

Ми:

-голова робочої групи В.Свідер (заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради);

-секретар робочої групи В.Колісник (головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту і туризму);

-член робочої групи Л.Срібняк (начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму);

-член робочої групи О.Сосула (староста Нігинського старостинського округу);

-член робочої групи Л.Онуфрієв (головний спеціаліст з юридичних питань загального відділу), керуючись рішенням виконавчого комітету Гуменецької сільської ради від 28.07.2022р. №94 «Про проведення громадських слухань» заслухавши голову робочої групи В. Свідера з приводу питання підготовки проведення громадських слухань по питанні проведення громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Нігинську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області», вирішили (за 5 з 5 голосів):

1)громадські слухання провести в Нігинському сільському Будинку Культури (адреса: вул.Центральна, 46А, с.Нігин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл.) 28.08.2022р. о 12:30 год.;

2)визначити доповідача – Л.Срібняк (начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму) (у разі відсутності – В.Свідера - заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради);

3)затвердити порядок ведення громадських слухань:

-для доповіді надається 30 хв.;

-після доповіді по питанні зміни назви та перепрофілювання (зміна типу) Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Нігинську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області надавати присутнім учасникам громадських слухань можливість задавати питання;

-після проведення громадських слухань їх учасники голосують «за»/»проти» чи «утримався» відносно питання погодження проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Нігинську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області»;

-при проведенні громадських слухань керуватися главою 2.8 «Громадські слухання» Статуту територіальної громади населених пунктів Гуменці, Вербка, Колубаївці, Слобідка-Гуменецька, Лисогірка, Привороття Друге, Голосків, Пудлівці, Улянівка, Великозалісся, Малозалісся, Киселівка, Залісся  Друге, Дубинка, Нігин, Сахкамінь, Думанів, Абрикосівка, Корчівка, Супрунківці, Тернавка, Цикова, Карачківці.

4)запросити до участі у громадських слуханнях (які відбудуться 28.08.2022р.):

-сільського голову І. Абдулкадирову;

-старост Гуменецької ТГ;

-членів виконавчого комітету Гуменецької сільської ради;

-депутатів постійної комісії Гуменецької сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення;

-керівників закладів освіти с.Нігин.

голова робочої групи В.Свідер __________________

секретар робочої групи В.Колісник __________________

член робочої групи О.Сосула __________________

член робочої групи Л.Срібняк __________________