Дата: від до Скинути

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка" запрошує на День відкритих дверей

29 жовтня 2022 року в суботу о 12:00 в коледжі буде проводитися ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, де буде проводитися бесіда з абітурієнтами та їх батьками щодо умов вступу на навчання в коледжі, перспективи після здобуття освіти за обраною спеціальністю.

08:42 18.10.2022

Готуймося до опалювального сезону

Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.

15:57 17.10.2022

ЗРІЗАВ ДЕРЕВА - ОТРИМАВ ВИРОК

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев вчиненої на території природно-заповідного фонду (ч. 3 ст. 246 КК України).

12:55 13.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Ремонт побутової техніки та електроніки (телевізори, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі, комп’ютери і т. п.).

15:21 11.10.2022

Динаміка поширення COVID-19

За 40-й тиждень захворюваність на COVID-19 дещо стабілізувалася. Спостерігається динаміка зі зменшенням кількості нових випадків коронавірусної хвороби.

13:44 11.10.2022