Дата: від до Скинути

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області надає роз’яснення щодо підвищення пенсії особам старшим 75-річного віку

Якщо пенсію особам 75 – річного віку і старшим обчислено з врахуванням заробітної плати, то таким особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році» з 1 березня 2022 року проведено перерахунок пенсії шляхом збільшення показника середньої заробітної плати на коефіцієнт 1,14, тобто проведено індексацію пенсії.

14:57 02.11.2022

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОДАЖУ ГУМЕНЕЦЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ АВТОМОБІЛЯ УАЗ 469Б

Автомобіль УАЗ 469Б, категорія Б, номер шасі 493897 5375, повна маса 3500 кг, маса без навантаження 2400 кг, категорія В, об'єм двигуна 2445 куб. см, рік випуску 1982, стан незадовільний. Покупець – ГЛАДУН БОРИС МИХАЙЛОВИЧ, ціна продажу – 2055,90 гривень.

11:46 02.11.2022

ЯК ЗАПАСТИСЯ БЕЗПЕЧНОЮ ПИТНОЮ ВОДОЮ

ЗАПАС ФАСОВАНОЇ ВОДИ Насамперед, слід подбати про запас фасованої (булильованої) питної води з тривалим терміном зберігання (від виробника, продукцію якого Ви обираєте).

16:19 26.10.2022

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ПОТРІБНІ ЗАЯВА ТА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ

За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.

12:58 26.10.2022

Експлуатація твердопаливного котельного обладнання

Під час опалювального сезону зростає рівень небезпек, пов’язаних із експлуатацією твердопаливного котельного обладнання. У зв’язку з цим Кам’янець-Подільське відділення Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області нагадує про важливість дотримання вимог чинних нормативно-правових актів з питань охорони праці і промислової безпеки щодо експлуатації котельного обладнання.

12:36 26.10.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Чи потрібно застосовувати РРО підприємцям, які здійснюють незалежну професійну діяльність? ♦ ♦ Одноразова добровільна декларація підлягає камеральній перевірці протягом 60 календарних днів ♦

12:34 26.10.2022

За крадіжку та злочин проти життя і здоров’я особи винуватець отримав реальну міру покарання

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами відкритого викрадення чужого майна (крадіжці), вчиненого в умовах воєнного стану та умисному заподіянні середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

12:20 24.10.2022

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ. ОГОЛОШЕННЯ

Шановні керівники суб’єктів господарювання (юридичні особи або фізичні особи-підприємці) у разі розташування на території громади об’єктів, які перебувають у вашій власності або користуванні, на яких розміщені установки, сховища (резервуари, посудини), трубопроводи, машини, агрегати, технологічне устаткування (обладнання), споруди або комплекс споруд, що розташовані в межах об’єкта на поверхні землі або під землею, в яких тимчасово або постійно використовується, переробляється, виготовляється, транспортується, зберігається одна або кілька небезпечних речовин.

10:06 24.10.2022