Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

15:32 14.11.2022

Перелік актуальних вакансій

Перелік актуальних вакансій зареєстрованих в Кам’янець-Подільській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості по Кам’янець-Подільському району та м.Кам’янець-Подільський станом на 11 листопада 2022 р.

13:10 14.11.2022

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди стаціонарними джерелами Акціонерного товариства «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ»

Мета отримання дозволу – отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для існуючого об’єкта (головного промислового майданчика) у зв'язку із частковою заміною традиційних видів палива на альтернативні види палива при виробництві клінкеру на обертовій печі №7, зміною параметрів джерел викидів, їх кількості, кількісного та якісного складу забруднюючих речовин.

10:06 14.11.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

♦ Жительку Кам’янеччини, яка під час суперечки умисно позбавила життя громадянина Республіки Туреччина, засуджено до позбавлення волі ♦ ♦ Стягнення коштів до бюджету – результати представницької діяльності прокурорів окружної прокуратури ♦

15:58 04.11.2022

Перелік актуальних вакансій

Перелік актуальних вакансій, зареєстрованих в Кам’янець-Подільській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості по Кам’янець-Подільському району та м. Кам’янець-Подільський, станом на 04 листопада 2022 р.

11:15 04.11.2022