Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

По планованій діяльності передбачено нове будівництво й експлуатацію споруди установки селективного некаталітичного відновлення оксидів азоту з метою зниження викидів оксидів азоту при випалі портландцементного клінкеру та встановлення і заміна існуючих аспіраційних установок технологічного обладнання з метою підвищення ефективності систем знепилення на АТ "Подільський цемент".

12:50 03.02.2023

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої та четвертої груп ♦ ♦ Декларування-2023: До складу податкової знижки витрати, понесені ФО на лікування за наслідками 2022 року не включаються ♦ ♦ Вийшов з ладу реєстратор розрахункових операцій або відключили електроенергію - використовуйте КОРО ♦ ♦ Кампанія з одноразового добровільного декларування триває ♦ ♦ При помилковій сплаті податків/зборів на неправильні реквізити, платнику слід подати заяву на перекид коштів ♦

09:20 02.02.2023

Кам’янець-Подільський районний відділ «Центр пробації»

05 лютого 2023 року в Україні відзначається 8 річниця з дня прийняття Закону України «Про пробацію». Пробація – це система заходів кримінально-правового регулювання, які альтернативні покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі. У світі вона існує вже більше 200 років, але для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015 році.

09:10 02.02.2023

Безоплатна первинна правова допомога

Усі громадяни України та особи, які перебувають під юрисдикцією України, можуть отримати з будь-яких правових питань безоплатну первинну правову допомогу, зокрема такі види правових послуг як:

09:05 02.02.2023

Прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до господарського суду заявлено позов щодо розірвання договору оренди земельної ділянки площею 40 га вартістю 576 млн. грн. та повернення її до комунальної власності.

08:58 02.02.2023