Звіт голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк (2022)

Впродовж багатьох століть наш народ відчайдушно боровся за свою свободу і незалежність. У світі не знайдете аналогів таких випробувань, яких зазнали українці. Але наш народ завжди зберігав свій свободолюбивий дух, гідність, любов до рідної землі й непереборне прагнення бачити її вільною і щасливою.

16:25 07.12.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Відсутня електрика та Інтернет: порядок застосування РРО/ПРРО Особи, які не можуть скористатися одноразовим добровільним декларуванням Податковий календар на грудень 2022 року Відсутня електрика та Інтернет: порядок застосування РРО/ПРРО Кам'янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС У Хмельницькій області повідомляє наступне.

14:54 07.12.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Відсутня електрика та Інтернет: порядок застосування РРО/ПРРО ♦ ♦ Особи, які не можуть скористатися одноразовим добровільним декларуванням ♦ ♦ Податковий календар на грудень 2022 року ♦

14:54 07.12.2022

ДСНС інформує

Кам’янець-Подільське районне управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області просить населення дотримуватися правил безпеки.

09:05 02.12.2022

Аудитори Хмельниччини за січень-жовтень 2022 року забезпечили відшкодування втрат 17 млн. грн.

За результатами проведення 393 контрольних заходів впродовж січня-жовтня поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 5,7 млрд. грн., у процесі ревізій та перевірок закупівель виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 139 млн. грн., з них незаконних витрат понад 110 млн. грн.

08:38 01.12.2022