Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області інформує

Дата: 02.12.2022 13:13

Близько 11 тисяч біометричних документів оформлено Міграційною службою Хмельниччини протягом листопада поточного року.

Протягом листопада 2022 року Управлінням та територіальними підрозділами оформлено:

ID-карток – 4,2 тис.;

Паспортів громадянина України для виїзду за кордон – 6,5 тис.

Нагадуємо, що дізнатися стан оформлення паспортних документів можна на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Крім цього повідомляємо, що отримати адміністративні послуги з оформлення біометричних паспортних документів громадяни мають змогу в усіх підрозділах Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області за місцем звернення, незалежно від реєстрації місця проживання.

У разі виникнення питань, Ви можете звернутись на телефон «гарячої лінії» Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.