Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

Кримінальне правопорушення пов’язане з домашнім насильством не може бути закрите у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.

16:31 11.01.2023

Пенсійний фонд України інформує

♦ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗДІЙСНЮЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ♦ ♦ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ВИПЛАТ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ, ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ♦ ♦ ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ТА ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я! ♦

16:26 11.01.2023

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Чи має право фізична особа подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та задекларувати активи, розташовані на території окремих країн? ♦ ♦ З 1 січня 2023 року стартувала щорічна кампанія декларування майнового стану та доходів громадян ♦ ♦ Які суб’єкти господарювання з 01.01.2023 мають забезпечувати можливість здійснення безготівкових розрахунків? ♦

09:53 11.01.2023

Аудитори Хмельниччини за 2022 рік забезпечили відшкодування 25,7 млн. грн. втрат фінансових і матеріальних ресурсів

За результатами проведення 481 заходу державного фінансового контролю впродовж січня – грудня поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 5,7 млрд. грн., проведеними ревізіями та перевірками закупівель задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 149 млн. грн., з них незаконних витрат майже 111 млн. грн.

11:46 09.01.2023

Проєкт рішення про реорганізацію закладів освіти с. Нігин

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської територіальної громади проєкт рішення "Про реорганізацію Нігинського закладу дошкільної освіти «Білочка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області шляхом приєднання до Нігинської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області" (проєкт рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проєкту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

08:51 05.01.2023

Проєкт рішення про реорганізацію закладів освіти с. Голосків, с. Пудлівці

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської територіальної громади проєкт рішення "Про реорганізацію Голосківського закладу дошкільної освіти «Берізка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Пудловецького закладу дошкільної освіти «Журавлик» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області шляхом приєднання  до Голосківської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області" (проєкт рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проєкту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

08:43 05.01.2023

Пенсійний фонд України інформує

♦ До уваги платників, які здійснюють відшкодування страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ♦ ♦ До уваги платників збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, які набувають право власності на легкові автомобілі ♦

13:30 04.01.2023