До скарбниці Кам'янця-Подільського орендар сплатить більш як півмільйона гривень

Дата: 29.07.2022 13:31

Встановлено, що всупереч вимогам чинного законодавства, в період з 01.04.2019 по 31.12.2020 львівське товариство використовувало земельну ділянку площею 7560,0 кв.м, яка розташована на території міста Кам`янець-Подільський, без оформлення належним чином права користування такою ділянкою та його державної реєстрації, при цьому не сплачуючи орендну плату за землю.

Внаслідок цього за період з 2019 по 2020 роки бюджет територіальної громади недоотримав значні кошти.

Реагуючи на вказане порушення, окружна прокуратура звернулася до суду.

Як повідомив керівник окружної прокуратури Олександр Гончар, рішенням Господарського суду Львівської області від 11.07.2022 позов окружної прокуратури задоволено в повному обсязі, на користь Кам’янець-Подільської міської ради стягнуто безпідставно збережені кошти орендної плати в розмірі понад півмільйона гривень.