НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Які особливості подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи в зв’язку із запровадженням воєнного стану? ♦ ♦ Роз'яснення Закону №1914-ІХ: Оподаткування доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції ♦ ♦ Форму одноразової добровільної податкової декларації разом з додатками розміщено на сайті ДПС ♦ ♦ За відмову в проведенні розрахунків банківськими картками застосовується штраф ♦

13:39 30.05.2022

Проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці під час воєнного стану

Кам’янець-Подільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує, відповідно до ст. 18 Закону України «Про охорону праці» працівники, зайняті на роботах з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, повинні щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці. Посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці за участю профспілок.

10:40 27.05.2022

Робочі зустрічі: у Кам’янці-Подільському податківці закликають до погашення податкового боргу та сумлінного наповнення бюджету

Фахівцями Кам’янець-Подільської ДПІ проведено робочу зустріч з керівництвом Гуменецької територіальної громади, під час якої розглянуті питання проведення спільних заходів, спрямованих на сплату сум грошових зобов’язань в умовах воєнного стану та погашення податкового боргу платників податків, як основних джерел наповнення бюджетів громад.

08:14 27.05.2022

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

♦ Реєстрація ПРРО: послідовність дій ♦ ♦ Особливості застосування ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування? ♦ ♦ За якою формою подається уточнюючий Податковий розрахунок сум доходу та який порядок уточнення показників додатка 4ДФ до Розрахунку? ♦

09:16 25.05.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою спільно з Чернівецькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Західного регіону забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом пограбування та розбійного нападу, вчиненого двома мешканцями міста Кам’янець-Подільський.

09:37 24.05.2022

Заклад вищої освіти Подільський державний університет запрошує на навчання

Затверджено новий Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році (наказ Міністерства освіти і науки України № 392 від 27 квітня 2022 р. зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 травня 2022 р. за № 487/37823).

11:02 19.05.2022

Судитимуть директора товариства, який обвинувачується у заволодінні державними коштами

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора товариства за фактом службового підроблення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України).

08:57 19.05.2022

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

♦ Щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО ♦ ♦ Особливості подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації ♦ ♦ Ставки збору з одноразового добровільного декларування визначені щодо об’єктів декларування, що знаходяться (зареєстровані) в Україні ♦ ♦ Податковими органами здійснюється сервісне обслуговування платника податків незалежно від місця обліку ♦ ♦ Щодо яких активів не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування? ♦

08:55 19.05.2022